Інтернет-магазин рослин Батьків сад

     Господарство було створене у 2006р. і спочатку основною діяльністю було виробництво овочів та фруктів. Зіткнувшись з серйозною проблемою здорового та чистосортного посадкового матеріалу для закладки ягідників ми почали шукати шляхи її вирішення і за кілька років освоїли технологію розмноження більше 30 видів рослин. На першому місці стоїть малина та ожина, лохина (голубіка), жимолость, смородина та аґрус.

      Також багато уваги приділяємо декоративним кущам та ліанам. Маємо великий вибір саджанців актинідії, троянди, клематисів, бузку. Практично весь посадковий матеріал вирощуємо в контейнерах з закритою кореневою системою, що дає можливість від ранньої весни до пізньої осені висаджувати рослини на постійне місце без ризику загибелі саджанця. При такому способі вирощування зникає ризик зараження посадкового матеріалу карантинними хворобами, так як на всьому етапі вирощування  відсутній контакт рослини з відкритим грунтом.

            У нас можна купити сертифіковані саджанці фундука сортів Барселонський, Гале, Косфорд. Вирощуємо саджанці як з відкритою так і з закритою кореневою.

Є гурт та роздріб.

Щорічно маточник фундука проходить перевірку фітосанітарного стану державними службами.

Останнім часом наш розплідник саджанців активно займається розмноженням жимолості їстівної і лохини високорослої. Ми пропонуємо сорти як для промислового виробництва так і десертні. Всі сорти підібрані з урахуванням кліматичних особливостей України. В наявності одно і дворічні саджанці жимолості і саджанці лохини.

              На нашому сайті ми розмістили багато корисної інформації про вирощування, догляд та захист рослин, досвід світових виробників (розділи „Агротехніка“, „Як в Польщі“, „Сканкопії“), фотографії наших саджанців і не тільки (розділ „Галерея“), адреса та карта проїзду в розділі «Контакти», більше про умови оплати і доставки саджанців по Україні написано в розділі „Як купити“, в колонці новин завжди свіжа інформація.

       Також у нас є свій канал на YouTube, сторінка в Facebook та Instagram, підписуйтесь і будьте в курсі новинок.

   Сподіваюсь, що наша співпраця принесе Вам тільки радість та достаток.