Агротехніка жимолості


1 квітня обрізали жимолость, видалили майже половину гілок. Відеоогляд ягідника жимолості, та що ми робили в цей період.
П'ять років тому ми посадили жимолость їстівну. Тепер маємо чим ласувати і що розказати:
0 Коментарі до статей - Коментарі
Швидкими темпами вривається в наше з Вами життя вже не нова, але недооцінена на мій погляд культура жимолость їстівна. Вже біля двох десятків років ягоди жимолості вирощують на своїх присадибних ділянках приватники та дачники. Не завжди ягоди жимолості смакували в повній мірі споживачам, так як мали у своєму смаку гірчинку. За останні 10-15 років селекціонери зробили потужний крок до покращення розміру ягід жимолості та їхнього смаку і таким чином поставили цю ягоду поряд з такими ягідними культурами як суниця, малина, смородина, лохина та чорниця.    Провідні селекційні центри ..

Короткий відео-огляд кращих сортів жимолості їстівної Бакчарських і Канадських сортів. А також дивіться фото в розділі «Галерея».

Це молода посадка жимолості їстівної Бакчарських і Канадських сортів. Посадка була проведена в минулому році однорічними саджанцями ін-вітро в контейнерах. Як бачите в цьому році вже збирають ягоду на продаж.


Нова ягідна культура жимолость.

Сорти жимолості, опис, регіони вирощування. Додаткова інформація та фото на сайті jagodnik.pl

Препарати, норми та строки внесення.
Відео про те як садили жимолость в полі, а також заглянули на маточник фундука через 2 місяці після посадки