Сканкопії

У цьому розділі ми розміщуємо посилання на сканкопії статей про садівництво з польських журналів. В них дуже багато корисної інформації про вирощування ягідних і плодових рослин, описані різні технології та досвід світових виробників. Всі статті польською мовою, розміщені на особистому Google-диску, в обмеженому доступі.
Для отримання доступу натисніть на посилання біля назви і обов'язково вкажіть вірну e-mail адресу, до неї прив'язується доступ.
Деякі статті вже перекладені і розміщені в розділі "В Польщі".

Статті про бактеріальний опік, шкідників, паршу, препарати для захисту, їх дію, терміни внесення, програми захисту і мінерального живлення.

    Хвороби та шкідники кісточкових дерев.

Статті про вирощування малини та ожини в Польщі та світі, у відкритому грунті та теплицях. Опис сортів, шкідники, перспективи ягідного бізнесу та ін.

У Польщі аронію вирощують в промислових масштабах, як і навіщо читайте в статтях.

Нова ягідна культура жимолость.

Статті про основи вирощування фундука — розмноження, посадка, щеплення, сорти.

Тут Ви знайдете статті про вирощування лохини, її сорти, обрізку, шкідників, багаторічний досвід виробників лохини і багато іншого.

Читайте що таке актинідія — як її вирощувати, обрізати, збирати урожай, зберігати. А також сорти і досвід інших виробників.

Пропонуємо почитати про чорну і червону смородину, агрус, як їх вирощують в Англії та Польщі, боряться зі шкідниками. А також нові технології — вирощування на шпалері або штамбі.