Малина


Переклад з польського журналу jagodnik.pl липень-серпень 2015

Переклад з польського журналу jagodnik.pl січень-лютий 2015

Протягом декількох років, зростає інтерес до вирощування десертних сортів малини (літніх і осінніх) в субстратах з зменшеним об'ємом.

Вирощуючи малину в захищеному грунті (в основному тунелі, а також теплиці) потрібно побудувати захист на використанні біологічних засобів, за допомогою яких можна ефективно контролювати чисельність комах шкідників - особливо павутинного кліща.

Що необхідно, так це правильна підготовка грунту (або субстрату), вибір конструкцій шпалери, сорти, ефективність відповідних агроприйомів, таких як обрізання, захист або живлення.

Сорти компанії Sant'Orsola. Переклад з польського журналу 'Haslo ogronicze' №10 за 2013 рік.

Проект «Malinowe Faktory», фінал якого відбувся 31 травня в господарстві Кетрін і Лешека Якубякув (Jakubiaków) в Roguszynie біля Czerwińska недалеко від річки Вісла, включав, серед усього іншого і випробування нових сортів і різного типу саджанців, які були запропоновані для цієї мети різними розплідниками. Оцінювався потенціал врожайності як сортів, так і самих саджанців різного типу. Переклад з польського журналу jagodnik за липень-серпень 2014 р.

Все більшого значення набирає вирощування сортів з плодоношенням на пагонах поточного року - в їхньому випадку це можливість отримати два врожаї протягом року. Досвід Великобританії. Переклад з польського журналу jagodnik.pl.

Стаття з польського журналу 12/2013 «Овочі».

Питання, який в першу чергу ставлять собі багато виробників - як запланувати вирощування малини, як швидко отримати повернення коштів, переважно вже в перший рік продукції? Переклад з польського журналу jagodnik.pl