Группы товаров

Новости

Мы начинаем принимать заказы на осень. Розничные цены указаны на сайте рядом с каждым товаром, оптовые можете посмотреть по ссылке.

В продажу поступили голубика высокорослая Элизабет, Патриот, Бонус, ежевика Небеса могут подождать и мед с нашей пасеки.
В продажу поступили саженцы белой смородины, сорта Версаль и Ютерборг.  Рубрика на сайте "белая смородина".

Теперь в описании каждого сорта жимолости можно увидеть краткое видео о нем. Для этого нажмите на фото или название сорта
. Или смотрите все видео в нашем канале на YouTube)

Лето период обновления ассортимента. Для Вас 50 сортов роз, 100 сортов клематисов, однолетних и двухлетних, саженцы фундука в горшках, среднерослая голубика ин-витро, и необічніе шведские березы. Смотрите в соответствующих рубриках.

Тут Ви можете завантажити гуртовий каталог на посадковий матеріал!
        

    Батьків сад — це розплідник саджанців ягідних і декоративних культур. У нас Ви можете купити саджанці: малини, ожини, смородини чорної і червоної, ірги, актинідії, лохини великоплідної, агрусу, фундука, жимолості їстівної, ківі, суниці садової, журавлини, годжі, вишні, малино-суниці, ожиномалини, шовковиці, а також декоративної шведської берези, бузку, клематиса та ін.

    Наш асортимент постійно змінюється, а наповнення сайту максимально актуальне. Ми створили всі умови для того, щоб Ви могли купити саджанці високої якості в будь-який час року, крім зими. А взимку наш розплідник саджанців працює в режимі прийому замовлень на весну. Велика частина пропонованих рослин із закритою кореневою системою (в горщиках), тому їх можна висаджувати і навесні, і влітку, і восени. Для такого вирощування саджанців ми використовуємо високоякісний верховий торф, комплексні добрива лонгованої дії, а також міцні пластикові горщики.

    Розплідник саджанців „Батьків сад“ це праця і старання однієї сім'ї, весь наш час ми шукаємо щось нове, покращуємо звичне і просто працюємо, тому, що нам це подобається, а ще більше нам подобається, коли задоволені Ви!
Детальніше...