Группы товаров

Новости

Купите 10 любых роз и получите ещё 2 чайно-гибридные в подарок! Акция действует до 30.04.2018р.

В этом году мы готовы поделиться с Вами своим опытом вживую, будем проводить обучение по ягодоводству и фундуку.

01 февраля мы меняем дизайн и структуру сайта. Возможны технические сбои. Все станицы русскоязычной версии сайта станут не доступными ищите их по новому адресу www.batkivsad.com.ua..
Оптовый каталог высылаем по запросу. Звоните, пишите и в кратчайшие сроки получите его на електронную почту. Уточняем, что некоторые позиции из нашего ассортимента продаются только в розницу...
Всё те же сорта для прививки, режем под заказ...
Тут Ви можете завантажити гуртовий каталог на посадковий матеріал!
        

    Батьків сад — це розплідник саджанців ягідних і декоративних культур. У нас Ви можете купити саджанці: малини, ожини, смородини чорної і червоної, ірги, актинідії, лохини великоплідної, агрусу, фундука, жимолості їстівної, ківі, суниці садової, журавлини, годжі, вишні, малино-суниці, ожиномалини, шовковиці, а також декоративної шведської берези, бузку, клематиса та ін.

    Наш асортимент постійно змінюється, а наповнення сайту максимально актуальне. Ми створили всі умови для того, щоб Ви могли купити саджанці високої якості в будь-який час року, крім зими. А взимку наш розплідник саджанців працює в режимі прийому замовлень на весну. Велика частина пропонованих рослин із закритою кореневою системою (в горщиках), тому їх можна висаджувати і навесні, і влітку, і восени. Для такого вирощування саджанців ми використовуємо високоякісний верховий торф, комплексні добрива лонгованої дії, а також міцні пластикові горщики.

    Розплідник саджанців „Батьків сад“ це праця і старання однієї сім'ї, весь наш час ми шукаємо щось нове, покращуємо звичне і просто працюємо, тому, що нам це подобається, а ще більше нам подобається, коли задоволені Ви!
Детальніше...