Агротехніка

В даному розділі розміщені основні моменти підготовки грунту, хвороби та шкідники різних рослин, програми мінерального живлення та захисту, а також практичні відео з нашого господарства.

Більш детальну інформацію надаємо на семінарах або гуртовим покупцям, після придбання товару чи сплати авансу.

Потенційні сорти фундука для ринку бланшованого ядра та кондитерських виробів. Таблиця.

Узагальнена інформація з закордонних джерел.

Стаття з журналу Hasło Ogrodnicze | Zdzisław Piskornik

Багато садівників шукають інформацію про створення плантацій лісових горіхів, вимоги цієї рослини та її найкращі сорти.

Швидкими темпами вривається в наше з Вами життя вже не нова, але недооцінена на мій погляд культура жимолость їстівна. Вже біля двох десятків років ягоди жимолості вирощують на своїх присадибних ділянках приватники та дачники. Не завжди ягоди жимолості смакували в повній мірі споживачам, так як мали у своєму смаку гірчинку. За останні 10-15 років селекціонери зробили потужний крок до покращення розміру ягід жимолості та їхнього смаку і таким чином поставили цю ягоду поряд з такими ягідними культурами як суниця, малина, смородина, лохина та чорниця.    Провідні селекційні центри ..

Відео про стан сортів фундука Барселонський, Каталонський, Сирена, Косфорд, Королівський з Трапезунду на весну 2018р. Як вплинули погодні вибрики на весняне цвітіння.

Все про фундук — історія культивування, загальний опис і економічне обґрунтування. Також стаття є в журналі «Орешник» від 30.12.2016р.

Досвід польських фермерів Джона Палус та його сина. Історія їхнього саду фундука Каталонський від посадки до збору врожаю.

Минулого року ми висадили промислові сорти смородини. В відео показано як виглядає посадка смородини при правильному догляді, порівнюються промислові та десертні сорти, та розповідаємо про осінню обрізку кущів...

Декоративні сорти фундука або фундук червонолистий буде не тільки прикрасою Вашого саду але ще й порадує горіхами.

У минулому році ми посадили маточник фундука для розмноження на саджанці. Ось так він виглядає сьогодні, ми вже пробуємо вкорінювати пагони і збираємо перші горіхи з кущів.