Новини


Ми працюємо до тих пір доки працює Нова пошта. Виконуємо прийняті замовлення та приймаємо нові он-лайн.

На весну будуть товари яких не було минулого року: 4 сорти фундука в горщиках, 3 сорти жимолості канадійської, та 3 види хвойних. Також збільшено асортимент по лохині.

Що саме, дивіться у відповідних групах товарів. Перейти до груп.

На цьому тижні закінчуємо копати малину. Копаємо лише під замовлення. Якщо Ви ще не зробили замовлення поспішіть, бо з 19.10 ми візьмемо перерву по саджанцях малини до весни.

Сорти малини та ціни тут

У продаж надійшли дворічні саджанці клематиса, 20 сортів, однорічні саджанці туй та кипарисовика. Дивіться у відповідних розділах.

Купити клематис можна натиснувши посилання.

Щоб придбати туї натисніть цей текст.

Беремо участь у тренінгу, ділимось власним досвідом та вчимось у інших.

19 серпня, м. Хмельницький
Організатор - Центр інформаційної підтримки бізнесу.

Детально з програмою та умовами участі Ви можете ознайомитися на сайті http://nut.nep.km.ua/

 Гуртовий прайс можна завантажити за посиланням гуртові ціни на рослиниКоли Ви робите замовлення через кошик, копія автоматично відсилається на електронну адресу, що вказали. Останнім часом копії замовлень не надходять на поштові адреси ukr.net, це пов'язано з їхніми налаштуваннями, тому що такі моменти виникають і у інших сайтів.  З іншими поштами таких питань немає.

У будь-якому випадку, ми завжди телефонуємо по кожному замовленню.

Відео про плодоношення всіх сортів що на сайті, знято в червні 2019 р. Розмір куща, ягоди, навантаження і наша думка. Минуло 4 роки після посадки.

У продаж надійшли однорічні саджанці фундука в 2л. горщиках, саджанці малини теж в горщиках, самоплідна актинідія Іссаі, саджанці ірги, середньорослої лохини та троянд. Дивіться у відповідних розділах. Замовлення відсилаємо один раз на тиждень.