Новини


Літо період оновлення асортименту. Маємо для Вас  50 сортів троянд, 100 сортів клематисів, однорічних і дворічних, саджанці фундука в горщиках, середньорослу лохину ін-вітро, та гарнющі берези. Шукайте у відповідних рубриках.

Знайшли у своїх таємних місцях, трохи - 1,5 річних саджанців фундука в 2л. горщиках.  Сорти: Каталонський, Барселонський, Трапезунський, Гале.

Підросли нові саджанці годжі - жовтого Амбер Світ та червоного №1.

Вже в цю п'ятницю (20.04) у Львові відбудеться конференція "Найсучасніші агротехнології у створенні та обслуговуванні рентабельних горіхових садів"

При придбанні 10 будь-яких троянд ми даруємо ще 2 чайно-гібридні ! Акція діє до 30.04.2018р.

В цьому році ми готові поділитись з Вами своїм досвідом на живо, будемо проводити навчання по ягідництву та фундуку.

1 лютого ми переходимо на новий сайт, можливі збої в роботі! Всі посилання на російськомовну версію будуть змінені. Щоб перейти на новий сайт використовуйте посилання www.batkivsad.com.ua...
Гуртовий каталог висилаємо за запитом. Телефонуйте, пишіть і в найкоротші терміни отримаєте його на електронну пошту. Уточнюємо, що деякі позиції з нашого асортименту продаються лише в роздріб...
Новинка — живці фундука для прививки. Ріжемо під замовлення!..
В продаж надійшли саджанці сливи та абрикоса з відкритою кореневою на весну 2018р. ..
В продаж надійшли живці смородини чорної та жимолості їстівної. Сорти та ціни у рубриках живці смородини та живці жимолості!..