Новини


У продаж надійшли дворічні саджанці клематиса, 20 сортів, однорічні саджанці туй та кипарисовика. Дивіться у відповідних розділах.

Купити клематис можна натиснувши посилання.

Щоб придбати туї натисніть цей текст.

Беремо участь у тренінгу, ділимось власним досвідом та вчимось у інших.

19 серпня, м. Хмельницький
Організатор - Центр інформаційної підтримки бізнесу.

Детально з програмою та умовами участі Ви можете ознайомитися на сайті http://nut.nep.km.ua/

 Гуртовий прайс можна завантажити за посиланням гуртові ціни на рослиниКоли Ви робите замовлення через кошик, копія автоматично відсилається на електронну адресу, що вказали. Останнім часом копії замовлень не надходять на поштові адреси ukr.net, це пов'язано з їхніми налаштуваннями, тому що такі моменти виникають і у інших сайтів.  З іншими поштами таких питань немає.

У будь-якому випадку, ми завжди телефонуємо по кожному замовленню.

Відео про плодоношення всіх сортів що на сайті, знято в червні 2019 р. Розмір куща, ягоди, навантаження і наша думка. Минуло 4 роки після посадки.

У продаж надійшли однорічні саджанці фундука в 2л. горщиках, саджанці малини теж в горщиках, самоплідна актинідія Іссаі, саджанці ірги, середньорослої лохини та троянд. Дивіться у відповідних розділах. Замовлення відсилаємо один раз на тиждень.

Відеоогляд наших саджанців фундука, початок червня 2019 р.
0 Коментарі до статей - Коментарі

Потрібна рослина закінчилась( Як не пропустити появу? У нас на сайті є корисна функція "повідомити про наявність".  Як нею користуватись читайте далі...

У продаж надійшли дворічні кущі жимолості їстівної і однорічні саджанці годжі, жовтого і червоного.

Перейти в розділ жимолость

Перейти в розділ годжі